BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
  • Nadrzędna kategoria: News
Tonery i tusze do drukarek należą do produktów, których cena często wydaje się być zbyt wysoka. Ilu z nas zakupiło drukarkę lub urządzenie wielofunkcyjne w promocji za kwotę około 150 złotych, po czym po kilku miesiącach okazało się, że jeden tylko tusz kosztuje 2/3 tej kwoty? Jest jednak wyjście z tej sytuacji. Tusze i tonery JetWorld dobrej jakości w rozsądnej cenie. A to przecież cenimy sobie najbardziej. Korzystny przelicznik jakości do ceny produktu, bez względu na sektor rynku.

Tonery JetWorld zyskały już sobie wielu zwolenników, a ich Producent zyskał znaczące grono stałych klientów nie tylko w Polsce, ale i w krajach Europy. Użytkownicy wysoko cenią sobie jakość, produktów oferowanych pod tą marką i atrakcyjną cenę.

Co w takim razie decyduje o pozycji zamienników tuszy i tonerów oferowanych przez JetWorld? Przede wszystkim cena. Nie chodzi już tylko i wyłącznie o konkurencyjność cenową względem produktów oryginalnych. Tutaj wszelkie argumenty finansowe będą zawsze stały po stronie producentów zamienników. Chodzi wręcz o rynek zamienników właśnie, na którym marka JetWorld w ciągu 10 lat obecności zdobyła i ugruntowała swoją mocną pozycję znajdując stałych i zadowolonych użytkowników. Wdrożona przez właściciela marki kontrola jakości produktów, które trafiają do końcowego użytkownika ma przełożenie na jakość oferowanych zamienników. Warto pamiętać, że jakość tuszu czy tonera to nie tylko doskonały efekt drukowania oraz deklarowana wydajność. Jakość to również obsługa posprzedażną na najwyższym poziomie oraz atrakcyjność i bogactwo oferty..


Wysoki stosunek jakości do ceny to kryterium pozycji jaką JetWorld zajmuje aktualnie na rynku jest aspektem, który warto poruszyć szerzej. Najlepsze tusze i tonery JetWorld to produkty odpowiadające wymaganiom sprzętowym rożnych producentów. To także ciągły monitoring kontroli nowych i sprawdzonych produktów wychodzących na rynek. Standardy, które są wyznacznikiem jakości marki JetWorld należą do najwyższych na rynku, zatem wszelkie tonery i tusze do drukarek są produktami niebrudzącymi, pewnymi, o sprawdzonej żywotności, a dodatkowo objętymi gwarancją. Dotyczy to wszystkich produktów oferowanych przez firmę. Zarówno tych fabrycznie nowych, jak i tych regenerowanych. Długość okresu objętego gwarancją na produkty marki JetWorld również nie pozostawia wątpliwości co do faktu, że wybierając właśnie te, wybieramy najlepszy z dostępnych zamienników. Firma JetWorld znana jest z tego, że bardzo poważnie traktuje swoje zobowiązania gwarancyjne.

Wybierając JetWorld wybieramy profesjonalny produkt i profesjonalną obsługę ludzi, dla których jakość i zadowolenie klientów zajmuje najwyższe miejsce na liście firmowych priorytetów. Dowodem na to jest prężnie działający dział serwisowy, który z przyjemnością i fachowością podda naprawie każde urządzenie biurowe (drukarki, kserokopiarki, faksy), zatem warto o tym pamiętać w przypadku konieczności przeprowadzenia naprawy pogwarancyjnej. W przypadku konieczności zakupu tuszu lub tonera do drukarki, warto pamiętać, że produkty firmy JetWorld stały się już pierwszym i wręcz naturalnym wyborem. Fakt ten nie dziwi ani trochę, gdyż jakość, cena oraz profesjonalizm prezentowane przez firmę powodują, że JetWorld toner jest dziś najchętniej kupowanym produktem spośród wszystkich zamienników dostępnych na rynku.

Komentarze  

0 #1 Mariusz 2016-09-03 09:27
Używam od kilku lat zamienników tej marki w drukarce HP P1102 i jestem mega zadowolony. Wydajny, dobrze drukuje i się nie jak do tej pory nie sprawiały żadnych problemów
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież