BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
  • Nadrzędna kategoria: News

Panasonic KX-MB2000

Panasonic KX-MB2000 – laserowa seria dla małej firmy

 

Proste w użyciu i wydajne – takie są założenia dla nowej serii drukarek laserowych A4 ze stajni Panasonica. Najważniejsze cechy nowych produktów to przede wszystkim prędkość wydruku rzędu 24 stron na minutę i możliwość pracy w sieci. Modele tej serii to KX-MB200, KX-MB2010, KX-MB2025 i KX-MB2030. Są to urządzenia wielofunkcyjne, które łączą w sobie cechy zaawansowanej kopiarki, skanera(rozdzielczość do 9600 dpi) oraz wybiórczo faksu (bez modeli 2000 i 2010) i funkcji sieciowych (bez modelu 2025).

Praca wszystkich modeli oparta jest na technologii Easy Print, która umożliwia użytkownikowi ingerowanie w strukturę drukowanych dokumentów w sposób prosty i intuicyjny, co ma na celu przyspieszenie prac i tym samym zwiększenie wydajności.

Drukarki wyposażone są także w skaner wysokiej rozdzielczości (skaner dokumentów kolorowych w KX-MB2030)oraz zaawansowane funkcje kopiujące, umożliwiające m.in. kopiowanie wielu stron na jednym arkuszu.

W urządzeniach tych stosowany jest toner KX-FAT411 o wydajności ok 2.000 stron A4, który zapewnia wysoką jakość wydruków oraz niezawodność w użytkowaniu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież