BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
Drukarka Xerox Phaser 3010
326_ico

Czarno-biała drukarka laserowa Xerox Phaser 3010 dedykowana jest do zastosowań domowych oraz biurowych, gdzie miesięczne ilość stron przewidzianych do wydruku nie przekracza 30.000 stron. Drukarka oferuje szybkość wydruku 20 stron na minutę oraz maksymalną rozdzielczość wydruków 1.200x1.200 dpi. Drukarka Xerox 3010 wyposażona jest w podajnik na 150 arkuszy. Umożliwia ona uzyskanie wydruków dwustronnych przy ręcznej zmianie stron kartek. Drukarka umożliwia podłączenie z komputerem za pośrednictwem złącza USB 2.0. Do ww. drukarki dedykowane są tonery Xerox 106R02180 o standardowej wydajności oferujący wydajność 1.000 stron A4 oraz toner Xerox 106R02182 o zwiększonej wydajności, który umożliwia wydrukowanie do 2.000 stron A4.

Drukarka Xerox Phaser 3124
204_ico

Xerox Phaser 3124 to bardzo szybka drukarka czarno-biała. Pierwszy wydruk na rozgrzanej drukarce uzyskujemy już po 9 sekundach, urządzenie jest w stanie wydrukować 24 strony na minutę. Potrafi drukować w wysokiej rozdzielczości 1200x600 dpi. Jest łatwa w instalacji. Cechami wyróżniającymi model spośród konkurencyjnych są duża taca papieru, mieszcząca do 250 arkuszy oraz monitor stanu Xerox. Monitor stanu ułatwia diagnozę oraz usunięcie problemów podczas drukowania. Posiada funkcję drukowania plakatu. Pozwala to na drukowanie jednostronicowego dokumentu na 9 arkuszach papieru, by je potem móc złączyć w jedną całość. W drukarce stosowany jest toner Xerox 106R01159.

Urządzenie jest też bardzo niezawodne, pozwala na bezproblemowy wydruk 20 000 stron miesięcznie. Niewielka kompaktowa obudowa pozwoli zmieścić drukarkę na każdym bez mała biurku Innowacją jest ulepszenie drukowania na kopertach.  Koperty są automatycznie wykrywane i praca jest prawidłowo wykonywana już za pierwszym razem.

Te wszystkie cechy oraz dostępność cenowa, czynią z tego modelu drukarkę dla każdego.

Drukarka Xerox Phaser 3125
205_ico

Czarno – biała drukarka Xerox Phaser 3125 to znakomite rozwiązanie dla Twojego biura. Wariant modelu oznaczony symbolem 3125V_N jest dedykowany do pracy w sieci. Drukarka może pracować w trybie PCL 5 i 6, co powoduje, że przepływ dokumentów w sieci, w której pracuje drukarka jest bezpieczniejszy, a także jakość wydruków grafiki lepsza. Może współpracować zarówno z komputerami klasy PC jak i Mac. Cechą wyróżniającą urządzenie wśród konkurencyjnych modeli jest zwiększony rozmiar pamięci (32 megabajty). Wydajny procesor pracuje z częstotliwością 400 Mhz i może obsłużyć nawet bardzo skomplikowane zadania drukowania. Model sieciowy udostępnia łatwe zarządzanie drukarką z poziomu przeglądarki internetowej ( z zastosowaniem serwera sieci Web CentreWare® IS). Wymiary pozwalają zmieścić model na każdym biurku.

Do drukarkki dedykowany jest toner Xerox 106R01159.

Standardowo dostępne są tyeż inne cechy właściwe drukarkom Xerox, mianowicie ulepszony monitor jej stanu oraz duża, mierząca do 250 arkuszy papieru, taca. Drukarka jest więc łatwa w obsłudze i szybka w działaniu (aż do 24 stron na minutę).

Drukarka Xerox Phaser 3250
206_ico

Phaser 3250 to model czarno - białej drukarki A4 firmy Xerox wyróżniający się przede wszystkim szybkością druku (do 28 stron na minutę). Kolejną ważną cechą jest obecność możliwości drukowania dwustronnego we wszystkich konfiguracjach drukarki. Posiada dwie tace. Pierwsza o zwiększonej pojemności na 501 arkuszy, druga wielofunkcyjna – na pojedynczy, również niestandardowe arkusze. Urządzenie jest wyposażone w szybki procesor o częstotliwości  400 Mhz, który pozwoli bezproblemowo obsłużyć nawet najbardziej skomplikowane zadania drukowania. Posiada 32 MB pamięci w standardzie, istnieje jednak możliwość rozbudowy do 160 MB. Urządzenie potrafi drukować w bardzo wysokiej rozdzielczości nawet do 1200x1200 dpi. Maksymalna wydajność w miesięcznym cyklu roboczym wynosi  aż 30 000 stron. Wyróżniające produkt jest to, że producent dostarcza w pudełku wraz z drukarką wszystkie potrzebne kable. Drukarka istnieje także w wariancie 3250/DN .

Dodatkowo funkcje oszczędzania toneru, tryb energooszczędny oraz funkcja N-up (wiele stron na jednym arkuszu) pozwalają zminimalizować koszty eksploatacji

Drukarka Xerox Phaser 3435
207_ico

Phaser 3435 to zaawansowana drukarka laserowa monochromatyczna firmy Xerox o kompaktowych wymiarach. Wyróżnia ją bardzo szybkie drukowanie (33 strony na sekundę) oraz standardowo obecny moduł wydruku dwustronnego oraz obsługa sieci. Standardowa pojemność  podajników z papierem wynosi 300 arkuszy, można ją jednakże rozbudować do 550. Drukarka potrafi drukować z maksymalną rozdzielczością interpolowaną 1200x1200. Posiada wbudowane 64MB pamięci, z możliwością rozszerzenia do 320 MB. Produkt cechuje się też dużą niezawodnością. Miesięcznie jego maksymalna wydajność wynosi 80 000 stron. Do tego firma Xerox zapewnia jeden rok naprawy gwarancyjnej na miejscu u klienta. Pierwszy wydruk jest dostępny już po 8.5 sekundy.

Drukarka spełnia normy Energy Star, powoduje to niskie zużycie energii. Producent zapewnia zgodność ze standardami Adobe Postscript 3 i trybem PCL. To zapewnia, że rezultaty wydruku będą zgodne z oczekiwaniami.

Drukarka ma też wbudowaną funkcję N-up – pozwala zmieścić wiele stron na jednym arkuszu, co w połączeniem z trybem oszczędzania tonera pozwala zmniejszyć w sposób znaczny koszty eksploatacji. Do drukarki dedykowany jest toner Toner Xerox 106R01415.

Drukarka Xerox Phaser 3600
208_ico

Czarno – biała drukarka laserowa Phaser 3600 to przede wszystkim szybkość wydruku niespotykana u konkurencji (38 stron na minutę) oraz maksymalne miesięcznie obciążenie wynoszące 200 000 stron. Ma też bardzo pojemny podajnik papieru. Standardowo 600 arkuszy z możliwością rozszerzenia do 1100 arkuszy.

Pewnym wyróżnikiem tego modelu jest też możliwość podłączenia drukarki pod interfejs równoległy IEEE 1284. Jest także dostępna wersja tego modelu z obsługą sieci. To wszystko sprawia, że urządzenie świetnie nadaje się do zastosowania w dużych firmach, gdzie liczy się szybkość ale i jakość druku. Drukarka jest bowiem w stanie drukować z rozdzielczością 1200x1200 dpi. Wszystkie modele z tej rodziny wyposażone w procesor 400 Mhz zdolny obsłużyć nawet najbardziej skomplikowane zadania drukowania. Model 3600N i 3600EDN(z modułem wydruku obustronnego) posiada 128 MB RAM. Co umożliwia wydajne składanie dokumentu w pamięci RAM, a przez szybszą i lepszą obsługę dokumentów wielostronicowych. Panel przedni umożliwia bezproblemową kontrolę stanu urządzenia. Drukarka posiada też tryb oszczędzania toneru i funkcję N-up, pozwalającą zmieścić na jednym arkuszu kilka stron.

Drukarka Xerox Phaser 4510
209_ico

Phaser 4510 firmy Xerox to bardzo szybka drukarka  czarno – biała (pracuje z prędkością 43 stron na minutę) czarno – biała typu laser. Nadaje się z powodzeniem do profesjonalnych zastosowań. Pierwszy wydruk następuje już po 8 sekundach. Potrafi drukować w wysokiej rozdzielczości 12000x1200. Standardowa pojemność pojemnika papieru wynosi, można ją rozszerzyć do 1800. Posiada w opcjach także moduł wydruku dwustronnego i 500 arkuszową układarkę. Już w standardzie cechuje się bardzo dużą ilością pamięci RAM (128MB) rozszerzalną do 512 MB. Cechuje ją także bardzo duże miesięczne dozwolone obciążenie na poziomie 25 000 stron.  Obsługa  True Adobe PostScript 3 powoduje, że rezultaty druku nigdy nie odbiegają od oczekiwań. Tym co wyróżnia drukarkę na tle konkurencji jest drukowanie od krawędzi do krawędzi oraz niezawodne pobieranie papieru, które umożliwia drukowanie praktycznie bez zacięć. Warto też zwrócić uwagę na doskonałe alerty odnośnie tego co się dzieje z urządzeniem podczas druku. Pozwalają lepiej monitorować pracę i ewentualnie usunąć usterki  Drukarka posiada także wygodny panel przedni na którym doskonale widać bieżący stan tonera.

Xerox Phaser 3117
168_ico

Xerox Phaser 3117 to czarno-biała drukarka laserowa. Cechują ją małe rozmiary, w związku z tym zmieści się na praktycznie każdym biurku. Jest gotowa do pracy już po 10 sekundach od jej włączenia. Drukuje w rozdzielczości maksymalnej 600x600 dpi z prędkością 17 stron na minutę. To czym wyróżnia się ta drukarka na tle konkurenta w swej klasie jest wydajność kasety z tonerem. Ten dostarczany jako pierwszy wystarcza na 1000 stron, zaś kolejne oryginały pozwalają wydrukować około 3000 stron. Drukarka posiada też dwa inne  rozwiązania obniżające koszty eksploatacji: wydruk wielu stron na jednym arkuszu oraz tryb oszczędzania tonera. To czyni drukarkę bardzo ekonomiczną w użyciu.

Przydatną w toku eksploatacji urządzenia może być funkcja anulowania pracy, która ogranicza do minimum ilość niepotrzebnie wydrukowanych stron. Drukarka także świetnie nadaje się do drukowania plakatów – dużych wieloarkuszowych dokumentów. Przydatne mogą się okazać znaki wodne, takie jak „Próbka” czy „Poufne”, które dzięki specjalnie wbudowanej funkcji można dodawać do drukowanego dokumentu.

«PoczątekPoprzednia12NastępnaKoniec»
copyrights 2014 © www.NowinyTechniczne.pl
Wszystkie nazwy firm i znaki firmowe są nazwami i znakami zastrzeżonymi i są ich własnością Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów, które jednak nie mogą być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.
Powered by SobiPro