BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
Toner Panasonic KX-FAT411E

Wkład dający druk w kolorze czarnym, toner KX-FAT411E zapewnia wydajność na poziomie do 2000 stron A4, wyliczonej na podstawie norm ISO zakładających 5% pokrycie powierzchni. Produkt jest przeznaczony dla linii laserowych urządzeń wielofunkcyjnych marki Panasonic, łączących w sobie funkcje kopiarek, drukarek, skanerów oraz faksów. Toner doskonale nadaje się do drukowania dokumentów czarno białych najwyższej jakości, charakterystycznej dla najlepszych urządzeń laserowych. Plusem dla tego egzemplarza jest jego dostępność. Kompatybilność z modelami Panasonic: seria KX-MB2000, MB2010, MB2025.

Toner Panasonic KX-FAT92E
164_ico

Toner Panasonic KX-FAT92E w kolorze czarnym, przeznaczony do wielofunkcyjnych urządzeń drukujących z funkcją faksu firmy Panasonic. Wydajność kształtuje się na poziomie 2000 stron A4(liczone według norm ISO, zakładając pokrycie drukowanej powierzchni na poziomie 5%). Standardowa wydajność pozwala na uzyskanie optymalnej ilości kopii, w sam raz na potrzeby każdego biura oraz firmy wymagającej dużej wydajności przy jednoczesnej potrzebie ograniczania kosztów eksploatacji. Kaseta z tonerem jest kompatybilna z urządzeniami Panasonic o symbolach: MB263, MB773, MB783.

copyrights 2014 © www.NowinyTechniczne.pl
Wszystkie nazwy firm i znaki firmowe są nazwami i znakami zastrzeżonymi i są ich własnością Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów, które jednak nie mogą być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.