BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
Urządzenie Wielofunkcyjne Samsung SCX-3405W
328_ico

Samsung SCX-3405W to proste i wydajne wielofunkcyjne urządzenie laserowe umożliwiające za rozsądną cenę drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie. Urządzenie to oferuje możliwość wydruku z rozdzielczością 1200 x 1200 dpi z prędkością do 20 stron na minutę. Pierwszą stronę można wydrukować poniżej 8,5 sekundy (w trybie gotowości) od wysłania dokumentu do drukarki. Dzięki prostemu w obsłudze trybowi drukowania Eco - wciśnięcie jednego przycisku - istnieje możliwość drukowania z opcją oszczędzania toneru. W omawianym urządzeniu zastosowano popularny toner Samsung 101D (MLT-D101S) oferujący wydajność 1.500 stron przy pokryciu 5% strony. Dla oszczędnych dostępny jest także toner zamiennik MLT-D101S - który przy porównywalnej wydajności i jakości wydruku pozwala zaoszczędzić ponad 40% w stosunku do oryginału. Urządzenie Samsung SCX-3405 dzięki kompaktowym wymiarom oraz wbudowanemu interfejsowi pracy w sieci bezprzewodowej Wi-Fi może być stosowane zarówno w biurze jak i w domu.

Urządzenie Wielofunkcyjne Samsung SCX-4321
292_ico

Urządzenie Samsung SCX-4321 to połączenie drukarki laserowej, skanera, kopiarki oraz faxu w jednym. Umożliwia ono wydruk z komputera dokumentów z prędkością 20 stron na minutę przy rozdzielczości 600x600 dpi. Do komunikacji z komputerem w standardzie wykorzystuje złącze USB 2.0. Drukarka gotowa jest do wydruku pierwszych stron 11 sekund po włączeniu urządzenia. Skaner posiada możliwość uzyskania rodzielczości interpolowanej przetwarzanych dokumentów do poziomu 4.800x4.800 dpi. W urządzeniu Samsung SCX-4321 zainstalowany jest toner Samsung SCX-4521D3 o wydajności 3.000 stron A4 (przy 5% pokryciu strony wydrukiem), który jest także stoowany w urządzeniach Samsung SCX-4521.

Urządzenie Wielofunkcyjne Samsung SCX-4521F
291_ico

Urządzenie wielofunkcyjne Sasmung SCX-4521F to idealne rozwiązanie do małych biur, punktów usługowych i placówek handlowych gdzie wymagana jest ekonomiczna w użytkowaniu czarno-biała drukarka, skaner, fax oraz kopiarka. Urządzenie umożliwia wydruk z prętkością 20 stron na minutę w rozdzielcziości 600x600 dpi co jest optymalnymi parametrami biora cpod uwagę ww. zastosowania. Samsung SCX-4521F posiada szereg cennych udogodnień, które sa pomocne w codzienenj pracy np.: możliwość obsłui faxu za pomocą jednego przycisku, kopiowanie dwóch stron np. dowodu osobistego na jednej stronie kartki, tryb oszczędności materiałów eksploatacyjnych umożliwiający uzyskanie do 40% większej wydajności zastsoowanego w urządzeniu tonera o symbolu Samsung SCX-4521D3. Toner ten posiada wydajność 3.000 stron A4 i przy relatywnie atrakcyjnej cenia oraz możliwości zastosowania zamienników innych producentów dane bardzo wszechstronne i ekonomiczne urządzenie do zastosowań gdzie liczy się integracja i niskie koszty wydruku.

copyrights 2014 © www.NowinyTechniczne.pl
Wszystkie nazwy firm i znaki firmowe są nazwami i znakami zastrzeżonymi i są ich własnością Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów, które jednak nie mogą być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.