BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
Drukarka Xerox Phaser 8560
201_ico

Drukarka stałoatramentowa Phaser 8560 jest dostępna w kilku konfiguracjach. Może opcjonalnie posiadać moduł wydruku obustronnego, zwiększoną dwukrotnie ilość pamięci RAM oraz twardy dysk. Jej zaletą jest także bardzo szybki druk przy zachowaniu naprawdę wysokiej jakości. Osiąga prędkość 30 stron na minutę zarówno w kolorze jak i w czerni. Cechuje ją także bardzo pojemny podajnik papieru (625 arkuszy) z możliwością rozbudowy do 1675. Ciekawą właściwością urządzenia jest jego unikalny kształt. Posiada najszybszy procesor w swojej klasie. Unikatowa technologia nakładania koloru przy użyciu stałego atramentu pozwala osiągnąć naprawdę wysoką jakość wydruków barwnych. Jest to produkt bardzo przyjazny środowisku, potrzebuje znacznie mniej elementów eksploatacyjnych i posiada bardzo małe pojemniki z atramentem Informacje o stanie urządzenia i jego pracy dostępne są z poziomu przeglądarki internetowej, dzięki serwerowi Web Xerox CentreWare® IS. Technologia PrintingScout™, zapewnia alerty i pomoc, gdy praca drukowania wymaga interwencji i uwagi użytkownika.

Drukarka Xerox Phaser 8860
202_ico

Urządzenie drukujące  Phaser 8860 pozwala osiągnąć kolorowe wydruki w cenie czarno-białych. Cechuje je technologia stałego atramentu. Pojemniki z atramentem są bardzo małe, stąd też drukarka jest przyjazna środowisku. Drukarka w standardzie posiada drukowanie obustronne oraz łączność sieciową. Autorska technologia Xeroxa 2400 FinePoint pozwala inteligentnie renderować bardzo wysokiej jakości wydruki grafiki w rozdzielczości 2400 dpi drukowane jako 600dpi. Zaletą jest też bardzo wysoka wydajność w cyklu miesięcznym 120 000 stron miesięcznie. Drukarkę cechuje także łatwość instalacji i eksploatacji. Bezpieczny, nietoksyczny atrament stały nie stwarza żadnego zagrożenia, dla ludzi i całego środowiska naturalnego. Technologia Xerox PrintingScout™ gwarantuje pomoc w zadaniach drukowania, poprzez wysyłanie do użytkownika inteligentnych alertów o stanie urządzenia

copyrights 2014 © www.NowinyTechniczne.pl
Wszystkie nazwy firm i znaki firmowe są nazwami i znakami zastrzeżonymi i są ich własnością Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów, które jednak nie mogą być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.