BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
Panasonic KX-MB2000PDB
162_ico

Model laserowego urządzenia wielofunkcyjnego, od którego wzięła swój początek cała linia profesjonalnych urządzeń drukujących rozszerzonych o funkcje faksu. Urządzenie oferuje użytkownikom pakiet standardowych funkcji, charakterystycznych dla urządzeń wielofunkcyjnych, tzn. drukowanie monochromatyczne, skanowanie i kopiowanie (bez faksu). Uniwersalność tego urządzenia pozwala na pełną obsługę dokumentów, dzięki czemu praca firmy jest płynna i oszczędna. Urządzenie drukuje ze standardową prędkością do 24 stron na minutę, pracuje w sieci przewodowej. Model ten wyposażono w innowacyjne oprogramowanie Easy Print pozwalające na zaawansowaną edycję dokumentów o różnych rozszerzeniach plików, dzięki czemu drukowanie jest jeszcze bardziej ułatwione. Panasonic  KX-MB2000PDB wyposażono w podajnik na 250 arkuszy. W modelu rozbudowano także funkcje kopiowania, zwiększając jego szybkość(do 24 arkuszy). Urządzenie korzysta z uniwersalnego tonera pozwalającego na wydrukowanie do 2000 stron A4 o symbolu KX-FAT411E.

Panasonic KX-MB2025PDW
160_ico

Uniwersalne, wielofunkcyjne urządzenie laserowe 4 w 1 łączy w sobie funkcje monochromatycznej drukarki, kolorowego skanera, kopiarki oraz faksu. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o małych biurach, zapewniając wysoką jakość laserowych wydruków oraz szereg innych, przydatnych w biurowej pracy funkcji. Urządzenie wyposażono oprogramowanie Easy Print Utility, pozwalające na łączenie i drukowanie dokumentów zapisanych w różnego typu plikach (np. PDF, Word, Excel). Szybkość drukowania w tym modelu jak i całej serii MB2000 wynosi 24 str. na minutę. Urządzenie wyposażono w przydatne funkcje takie jak szybkie kopiowanie dokumentów, powtarzanie obrazu co w praktyce oznacza szybszą pracę z dokumentami i oszczędność kartek. Urządzenie jest wygodne w obsłudze, posiada uproszczone sterowanie. Panel nawigacyjny wyposażono w najbardziej potrzebne klawisze, wyniki naszej pracy są dobrze widoczne na panelu LCD (monochromatyczny, dwuliniowy). Model korzysta z tonera o symbolu KX-FAT411E, starczający na wydrukowanie do 2000 stron A4 (bęben jest oddzielny).

Panasonic KX-MB2010PDB
161_ico

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne, łączy w sobie funkcje drukarki, kopiarki, skanera oraz faksu. Model jest przeznaczony na użytek małych biur, firm oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba użycia profesjonalnego, biurowego sprzętu drukującego, także w środowisku sieciowym (przewodowe). Szybkość drukowania wynosi maksymalnie 24 strony na minutę, druk tylko w czerni gdyż jest to model monochromatyczny. Urządzenie umożliwia skanowanie w kolorze bezpośrednio do wiadomości e-mail, co w praktyce pozwala oszczędzić czas poprzez ograniczenie operacji. Panasonic KX-MB2010PDB znacznie przyspiesza pracę z dokumentami formatu mniejszego niż A4, oferuje bowiem niezwykle przydatne funkcje szybkiego kopiowania oraz powtarzanie obrazu. W praktyce, bardzo dobrze się sprawdza np. do drukowania identyfikatorów. Wraz z drukarką otrzymujemy rewelacyjne oprogramowanie Easy Print Utility pozwalające na łączenie dokumentów różnego pochodzenia w celu przyspieszenia procesu drukowania.  KX-MB2010PDB korzysta z kasety o symbolu KX-FAT411E z wydajnością na 2000 stron A4.

Panasonic KX-MB773PD
163_ico

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1, tzn. drukarka, kopiarka, skaner oraz faks. Urządzenie reprezentuje klasyczną stylistykę i kompaktowe rozmiary jak na model o tak rozbudowanych właściwościach. W oczy rzuca się funkcjonalny panel sterowania, na którym znajdują się wygodne, miękkie klawisze oraz czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Jak przystało na pełno funkcjonalny faks, urządzenie posiada załączoną słuchawkę. Zautomatyzowano obsługę dokumentów, urządzenie posiada bowiem oprócz standardowego podajnika na 250 arkuszy (max. A4) także podajnik automatyczny (ADF) z pojemnością na 20 arkuszy. Drukowanie odbywa się z prędkością maksymalną do 18 stron na minutę. Do urządzenia dołączono specjalne oprogramowanie ułatwiające przygotowanie dokumentów do druku. Telefaks może działać samodzielnie, także jako sprzęt podłączony do komputera(tradycyjny port USB). Integralny z tonerem na 2000 stron o symbolu KX-FAT92E, pierwotnie posiada toner startowy starczający na wydrukowanie ok. 500 stron A4.

copyrights 2014 © www.NowinyTechniczne.pl
Wszystkie nazwy firm i znaki firmowe są nazwami i znakami zastrzeżonymi i są ich własnością Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów, które jednak nie mogą być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.