BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
Kyocera TASKalfa 3050ci
285_ico

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Kyocera TASKalfa 3050ci to połączenie profesjonalnej drukarki, skanera i kopiarki. Jest ono dedykowane do zastosowań biurowych, gdzie miesięcznie istnieje potrzeba wykonywani maksymalnie do  80.000 stron A4 wydruków. Kyocera TASKalfa 3050ci oferuje użytkownikowi wydajność na poziomie 30 stron na minutę przy wydrukach formatu A4 i 15 stron na minutę przy formacie A3 zarówno w kolorze jak i przy wydrukach czarno-białych. Kyocera 3050ci umożliwia wydruk w rodzielczości do 600 dpi. W urządzeniu stosowany jest komplet tonerów Kyocera TK-8305 w którego skład wchodzą toner czarny oraz trzy tonery kolorowe (Cyan, Yellow, Magenta). Zastrosowanie ww. matariałów eksploatacyjnych umożliwa wydruk 25.000 stron dla toneru czarnego i 15.000 stron dla tonerów kolorowych. Producenty zastsoswał w urządzeniu bębny ceramiczne, które zapewniają użytkowanie na 600.000 stron A4 wydruków.

Urządzenie Wielofunkcyjne Kyocera FS-1035MFP
284_ico

Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera FS-1035MFP oferuje funkcję drukarki, skanera oraz kopiarki. Dzięki zastowaniu w urządzeniu techniki druku laserowego urządzenie doskonale sprawdza się zarówno do zastosowan domowych jak i biurowych, gdzie wymagana jest uniwersalność zastosowań oraz niewielkie koszty eksploatacji.  Urządzenie Kyocera FS-1035MFP umożliwoa druk i kopiowanie z szybkością do 35 stron na minutę przy rozdzielczości 1200 dpi - 600 dpi i 256 skali szarości. Omawiane urządzenie posiada w standardzie funkcje dwustronnego druku, kopiowania i skanowania co może być bardzo istotne przy zastowoaniu w niektórych branżach - np. bura rachunkowe i księgowe.

Urzadzenie Kyocera FS-1035 MFP standardowo posiada zainstalowaą pamięc o pojemności  256MB. Do komunikacji z komputereme służ wbudowany interfejsy USB 2.0 (Hi-Speed), USB Host. Urządzenie przystsoowane jest także do pracy w sieci dzięki zainsalowanemu złączu Fast Ethernet 10/100Base-TX. Kyocera FS-1035MFP/DP zapewnia także bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki możliwość pracy poprzez protokoły SSL, IPsec oraz funkcję wydruku prywatnego.

W urządzeniu stsosuje się toner Kyocera TK-1140 o wydajności ok. 7.200 stron A4 wydruku. Zastsowany toner i zastsowane rozwiązania techniczne gwarantują uzyskanie na wydrukach wyraźnych tekstów oraz płynnego przejścia odcieni szarości. Firma Kyocera gwarantuje trwałość bębna światłoczułego do 100.000 kopii, pod warunkiem, iż urządzenie bedzie serwisowane zgodnie z zaleceniami przwidzianymi przez Producenta.

copyrights 2014 © www.NowinyTechniczne.pl
Wszystkie nazwy firm i znaki firmowe są nazwami i znakami zastrzeżonymi i są ich własnością Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów, które jednak nie mogą być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.