BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
Drukarka HP Coloer LaserJet Pro 400 M451NW
290_ico

Drukarka HP Coloer LaserJet Pro 400 M451NW to urządzenie pozwalające na dokonywanie wydruków kolorowych oraz czarno-białych zarówno przy bezpośrednim podłączeniu drukarki do komputera poprzez złącze USB 2.0 jaki przy pracy w sieci. Drukarka M451NW pozwala na dość szybki wydruk - 20 stron na minutę zarówno dokumentów monochromatycznych jak i kolorowych z rodzielczością 600x600 dpi. Do drukarki dołączone jest oprogramowanie HP Smart Install, które pozwala szybko rozpocząć drukowanie na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Urządzeneie zostało wyposażone także w funkcję Instant-on, która pozowal na większą oszczędność energii. W omawianym urządzeniu zastsowano czetry niezależne tonery, które pozwalają na ich indywidualną wymianę w zależności od stopnia wykorzystania wkłądu drukującego. Do drukarki HP LaserJet Pro 400 M451NW dostęne są także wysokiej jakości zamienniki tonerów: czarnego HP 305A / CE410A o wydajności 2.200 stron, niebieski CE411A, żółty CE412E oraz purpurowy CE413A o wydajności 2.600 stron

Drukarka HP Color LaserJet CP1215 (CC376A)
218_ico

Szybka, kolorowa drukarka laserowa polecana biurom oraz użytkownikom indywidualnym oczekującym wysokiej jakości wydruków kolorowych. Drukarka laserowa doskonale sprawdza się przy tworzeniu różnorakich materiałów reklamowych odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Technologia druku laserowego zapewnia ostrość i stabilność barw, w CP1215 mamy zastosowaną technologię Image Ret 2400, dzięki której zachowany jest wysoki realizm fotografii i innych skomplikowanych, kolorowych grafik. Urządzenie drukuje z maksymalną prędkością 12 stron na minutę (wartość dla koloru czarnego), 8 stron dla wydruków kolorowych. W modelu zastosowano rozwiązania Instant-on pozwalające na minimalizowanie czasów oczekiwania na reakcję(np. czas wydruku pierwszej strony). Podajnik pomieści 150 arkuszy formatu A4. Integralność z 4 elementowym zestawem tonerów o symbolach: :  toner CB540A (czarny), toner CB542A żółty, purpurowy toner CB543A, błękitny toner CB541A. Rozdzielenie wkładów na 4 elementowy zestaw pozwala po wyczerpaniu tonera na wymianę zużytego koloru, co w praktyce ogranicza koszty eksploatacji.

Drukarka HP Color LaserJet CP1515n (CC377A)
217_ico

Kolorowa drukarka laserowa zaprojektowana specjalnie na użytek biurowy oraz dla wymagającego użytkownika indywidualnego. W modelu tym postawiono przede wszystkim na wysoką jakość drukowanych materiałów, dzięki specjalnym trybom wydruku (np. fotograficzny), możliwe jest tworzenie w pełni profesjonalnych materiałów reklamowych najwyższej jakości do formatu A4. Drukarka może pracować w sieci przewodowej gdzie może być udostępniona jednocześnie 5 użytkownikom. Wydruki kolorowe realizowane są w technologii Image Ret3600 dzięki czemu są ostre i realistycznie oddają każdy szczegół. Prędkość drukowania wynosi 12 stron na minutę dla koloru czarnego, przy wydrukach kolorowych – 8 stron/na min. Drukarka jest szybka (technologia Instant-on) i nie zawiesza się – 450 Mhz i 96 MB pamięci RAM wystarcza w zupełności na bezproblemową pracę. Kompatybilna z 4 elementowym zestawem tonerów Color LaserJet:  toner CB540A (czarny), żółty toner CB542A, purpurowy toner CB543A, błękitny toner CB541A.

Drukarka HP Color LaserJet CP2025dn (CB495A)
240_ico

tworzący nawet najbardziej zaawansowane materiały reklamowe, ze specjalnym uwzględnieniem kolorowych zdjęć i broszur. Urządzenie jest szybkie, prędkość drukowania w czerni i kolorze wynosi 20 str. na minutę(prędkość maksymalna). Za wysoką jakość kolorowych wydruków odpowiedzialna jest technologia Ret 3600, która doskonale się sprawdza z oryginalnymi wkładami HP. W urządzeniu można zamontować maksymalnie 3 podajniki, co da w efekcie łączną ilość arkuszy A4 na poziomie 550 sztuk. Urządzenie współpracuje w grupie roboczej(maks. 8 użytkowników). Stała kontrola kosztów jest możliwa dzięki specjalnemu narzędziu nadzoru o nazwie HP Print Cost Estimator. Urządzenie posiada sporo ustawień niestandardowych, dlatego też może być łatwo dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. W modelu dn dostępna jest funkcja automatycznego drukowania dwustronnego. Kompatybilność z tonerami: CC530A(czerń), CC531A (błękit), CC532A (żółć), CC533A (purpura).

Drukarka HP LaserJet P2035 (CE461A)
243_ico

Ekonomiczna, monochromatyczna drukarka laserowa dająca wydruki najwyższej jakości. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o biurach i osobach oczekujących wysokich jakości wydruków, o obrazie stabilnym i odpornym na działanie czynników zewnętrznych. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu doskonale wpasowuje się w każdą przestrzeń biurową bez zajmowania dużej ilości miejsca. Na wygodę użytkowani wpływa przede wszystkim szybkość -  w tym wypadku mamy  prędkość sięgającą prawie 30 stron na minutę(ustawienia maksymalne). Drukarkę wyposażono w ciekawy tryb pracy o nazwie Quiet(cisza), co w praktyce oznacza ograniczanie dźwięków wydawanych w trakcie pracy urządzenia. W podajniku zmieści się standardowo 250 arkuszy, w podajniku uniwersalnym – 50 kartek. Urządzenie występuje także w wersji n, dającej możliwości pracy w grupie roboczej. Kompatybilność z wkładem czarnym o oznaczeniu HP CE505A / HP 05A, który jest jednocześnie bardzo popularny i łatwo dostępny na rynku.

Drukarka HP LaserJet P2055 (CE456A)
242_ico

Profesjonalna, monochromatyczna drukarka laserowa z przeznaczeniem na wydruki biznesowe o wysokiej jakości. Drukarka jest urządzeniem szybkim, oferuje prędkości drukowania sięgające 33 stron na minutę(przy ustawieniach maksymalnych). Za szybką i niezawodną pracę odpowiedzialny jest procesor o zegarze 600 Mhz i pamięć 64 MB(możliwość rozbudowy do 320 MB). P2055 pozwala na ograniczenie kosztów materiałowych papieru, umożliwia drukowanie dwustronne(ręczny dupleks). Warto także wspomnieć o różnych wersjach tego modelu, mianowicie P2055d i P205dn, zwiększające możliwości podstawowe o łączność sieciową i automatyczny druk dwustronny. P2055 posiada pojemne podajniki: na 250 arkuszy, uniwersalny na 50 arkuszy oraz alternatywny na 500 sztuk. Zaawansowani użytkownicy mogą skonfigurować urządzenie do własnych potrzeb dzięki narzędziu administratora HP Web Jetadmin. Kaseta z tonerem jest „inteligentna”, tzn. wysyła sygnały o zagrożeniu wynikającym z zużycia tonera. Do ww. drukarki przeznaczone są tonery o standardowej wydajności HP CE505A / HP 05A na 2.300 stron oraz o zwiększonej wydajności Toner HP 05X / CE505X o wydajności 7.000 stron wydruku przy 5% pokrycia strony.

Drukarka HP LaserJet Pro 1102w ( CE657A)
241_ico

Profesjonalna drukarka monochromatyczna przeznaczona dla małych biur oraz każdego środowiska gdzie zachodzi konieczność stosowania dobrych jakościowo wydruków laserowych. Urządzenie działa w sieciach bezprzewodowych, dzięki czemu jest dostępne szerszemu gronu użytkowników. W modelu zastosowano funkcje przyspieszające wydruk Instant-on, które pozwalają na wydrukowanie pierwszej strony po 8,5 sekundach od momentu uruchomienia. System auto-on/off pozwala na oszczędzanie energii podczas przestojów w pracy drukarki. 1102w umożliwia drukowanie na różnego rodzaju nośników, począwszy od standardowych papierów a skończywszy na kartonach czy nawet foliach. Urządzenie posiada oprócz standardowego podajnika na 150 arkuszy specjalny podajnik szczelinowy(priorytet na 10 arkuszy). Dzięki narzędziu Smart Web Printing bardziej ekonomiczne jest drukowanie treści stron internetowych, które można edytować w celu łatwiejszego tworzenia dokumentów.  Urządzenie jest integralne z wkładem z czarnym tonerem o kodzie HP CE285A / HP 85A.

Drukarka HP LaserJet Pro 300 Color M351a
289_ico

Drukarka HP LaserJet Pro 300 Color M351a to ekonomiczne urządzenie do zastowań biurowych oraz domowych. Drukarka oferuje możywość wydruku czano-białego oraz kolorowego w rozdzielczości 600x600 dpi z prędkością 18 stron na minutę. Drukarka ta zostąpiła serię drukarek HP CP2025, które zyskały uznanie uzytkowników. Omawiana drukarka do połączenia z komputerem używa wbudowanego złącza USB 2.0. HP LaserJet Pro 300 Color M351a umożliwa wyduk w maxymalnym formacie A4 oraz na A5, A6, B5, 10x15 cm, kartkach pocztowych i kopertach. Tonery do HP M351a to komplet serii HP 305A skłądający się z toneru czarnego CE410A oraz tonerów kolorowych: Cyan - CE411A, Magenta - CE413A oraz Yellow - CE412A. Do ww. urządzenia oprócz oryginalnych tonerów firmy Hewlett-Packard dostępna są także zamienniki.

«PoczątekPoprzednia12NastępnaKoniec»
copyrights 2014 © www.NowinyTechniczne.pl
Wszystkie nazwy firm i znaki firmowe są nazwami i znakami zastrzeżonymi i są ich własnością Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów, które jednak nie mogą być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.
Powered by SobiPro