BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-

Drukarka Epson EPL-6200
83_ico


Wysokowydajna, monochromatyczna drukarka laserowa zaprojektowana specjalnie dla małych firm. Dzięki możliwości pracy w sieci jest bardzo dobrą propozycją dla biur i innych instytucji korzystających z połączeń sieciowych. Opcjonalnie posiada możliwości rozszerzenia podajnika papieru z 250 arkuszy do nawet 750 oraz drukowanie dwustronne. Szybki czas reakcji, pierwszą stronę zobaczymy już po 10 sekundach. Wydajność miesięczna liczona jest na ok. 30 000 zadrukowanych stron. EPL-6200 charakteryzuje także duża intuicyjność obsługi, dzięki czemu urządzenie jest „przyjazne”. Oprogramowanie dołączone do drukarki zapewnia szerokie możliwości edycji dokumentów stosownie do własnych potrzeb, także bezpośrednio z poziomu drukarki. Prostota obsługi i jej intuicyjność sprawia, że z obsługą poradzi sobie każdy, nawet najbardziej oporny użytkownik. Współpracuje z tonerami o symbolach: S050166 (6 000 stron) i S050167 (3 000 stron), opcjonalnie do wymiany w zależności od indywidualnych potrzeb.

Drukarka Epson EPL-N3000
84_ico

Monochromatyczne urządzenie drukującej o wysokiej wydajności sięgającej nawet 150 000 stron na miesiąc. Doskonała propozycja dla firm drukujących duże ilości dokumentów czarnobiałych. Dzięki możliwości pracy w sieci urządzenie może być dostępne dla każdego w dowolnym momencie, bez konieczności osobistego uczestniczenia w procesie drukowania. Opcjonalnie urządzenie posiada funkcję drukowania dwustronnego(model DT), co dodatkowo pozwala zaoszczędzić duże ilości papieru. Drukowanie jest możliwe na wszelkich możliwych nośnikach papierowych, do gramatury 216g/m2. Zaawansowane oprogramowanie sieciowe pozwala na szybkie sterowanie wszystkimi opcjami drukarki z poziomu komputera, dodatkowo, wszystkie parametry druku mogą być ustawiane bezpośrednio na panelu drukarki. W opcji dodatkowej może posiadać dysk twardy. Współpracuje z wysokowydajnym tonerem o pojemności sięgającej 17 000 stron (format A4, pokrycie powierzchni 5%) o symbolu S051111. Całości dopełnia funkcjonalna i naprawdę prosta obsługa, nawet dla początkującego użytkownika.

Drukarka Epson M1200
89_ico

Kompaktowa, monochromatyczna drukarka laserowa do zastosowań biznesowych. Małe rozmiary, prostota obsług i niska cena to największe zalety tej drukarki. Dzięki szybkości druku sięgającej 20 stron na minutę może się nadawać równie dobrze jako biurowy sprzęt drukujący. Wydajność miesięczna na poziomie 15000 stron. Dzięki zastosowaniu wysokowydajnych tonerów model ten może pochwalić się jednym z  najniższych kosztów eksploatacji w przeliczeniu na łączne wydatki miesięczne przeznaczone na drukowanie dokumentów. Mimo małych rozmiarów urządzenia, podajnik zmieści aż 150 arkuszy papieru. Wysoką jakość druku zapewnia rozdzielczość na poziomie do 1200 x 600 dpi. Śmiało to urządzenie drukujące można nazwać osobistym. Jego funkcjonalność powinny docenić osoby poszukujące prostego ale jednocześnie profesjonalnego urządzenia drukującego. Urządzenie działa na tonerach standardowych, jak i tych o zwiększonej pojemności. Standardowe (1800 stron): S050520 i S050522 oraz o zwiększonej pojemności( 3600 stron): S050521 i S050523.

Drukarka Epson M2000D
88_ico

Monochromatyczna drukarka laserowa do zastosowań typowo biurowych. Wysoka prędkość wydruku na poziomie 28 stron na minutę zapewnia wysoką wydajność i nieprzerwany cykl pracy nawet przy dużych ilościach dokumentów. Podajnik na 250 arkuszy i 50 dokumentów specjalnych z możliwością rozszerzenia nawet do 800 sztuk papieru. Opcja druku dwustronnego pozwala zaoszczędzić materiały, dzięki czemu koszt eksploatacji jest jeszcze mniejszy. Praca drukarki oparta jest na technologiach przyspieszających reakcję i przetwarzanie dokumentów, dzięki czemu ciągłość drukowania jest zachowana na długo. Warto dodać, że obsługa urządzenia jest prosta i nastawiona na błyskawiczność, dzięki czemu przygotowanie drukarki do pracy jest ograniczone w czasie do minimum. M2000D jak przystało na wysokowydajną drukarkę biurową jest kompatybilna z tonerami o zwykłej i zwiększonej wydajności. Toner o zwiększonej wydajności C13S050435 starcza na prawie 8000 stron formatu A4 (S050435), standardowy materiał eksploatacyjny - toner C13S050436 ma wydajność liczoną na 3500 stron.

copyrights 2014 © www.NowinyTechniczne.pl
Wszystkie nazwy firm i znaki firmowe są nazwami i znakami zastrzeżonymi i są ich własnością Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów, które jednak nie mogą być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.