BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
Lexmark E260
150_ico

Lexmark E260

Model szybkiej, wysokowydajnej laserowej drukarki monochromatycznej, opcjonalnie ( w zależności od rozszerzanych funkcji) występujący pod nazwą E260D i E260DN. Laserowa, wysoka jakość wydruków oraz szybkość to główne zalety tego modelu. Prędkość jakiej doświadczymy wynosi maksymalnie 33 strony na minutę, przy wydajności w cyklu miesięcznym do 50 000 stron. E260 umożliwia konfigurację strefy podawczej dokumentów stosownie do potrzeb użytkownika (standardowo podajnik na 250 arkuszy)- opcjonalnie można zamontować podajnik na 550 arkuszy w efekcie czego otrzymujemy podajnik na 800 kartek, co powinno jeszcze bardziej zoptymalizować i usprawnić proces drukowania. Mimo tak zaawansowanych funkcji rozbudowy urządzenie ma wymiary charakterystyczne dla urządzeń które określamy mianem kompaktowych. Z powodzeniem zmieści się na każdym biurowym stole. Opcjonalnie w wersjach D i DN pojawia się możliwość pracy sieciowej oraz druk dwustronny. Urządzenie korzysta z tonera o symbolu E260A21E dającego nawet do 3500 wydrukowanych stron. W sprzedaży jest także kaseta zwrotna E260A11E.

Lexmark E360D
151_ico

Lexmark E360D

Laserowe, monochromatyczne urządzenie drukujące przeznaczone na użytek biurowy lub wszędzie tam gdzie potrzeby jest sprzęt wydajny i szybki. E360D pozwala oszczędzać materiały eksploatacyjne, w urządzeniu zamontowano bowiem moduł druku dwustronnego. Urządzenie drukuje z prędkością sięgającą 38 stron an minutę (cykl roboczy, wartość maksymalna), jest wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów z pojemnością na 50 arkuszy, Sterowanie w modelu jest sprowadzone do minimum, dzięki czemu jest proste i maksymalnie uproszczone. Urządzenie występuje także w wersji DN w której możliwa jest praca sieciowa. Wysoka jakość wydruków, charakterystyczna dla laserowych urządzeń monochromatycznych zapewnia kolor głęboki, stabilny i niezmywalny. Standardowa pojemność podajników zakłada 300 stron maksymalnego wkładu, jednaj istnieje możliwość rozszerzenia go do 850 arkuszy. Odbiornik w standardzie na 150 arkuszy. Urządzenie działa na tonerze o pojemności zwykłej E260A21E (3500 stron) i pojemności zwiększonej dwukrotnie E260H21E (do 9000).

copyrights 2014 © www.NowinyTechniczne.pl
Wszystkie nazwy firm i znaki firmowe są nazwami i znakami zastrzeżonymi i są ich własnością Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów, które jednak nie mogą być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.