BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
Drukarka HP Photosmart (Q8433B)
222_ico

Najbardziej podstawowy model  atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych z serii Photosmart, umożliwiający drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie. Produkt jest przeznaczony dla środowiska domowego, jako codzienny sprzęt drukujący. Seria Photosmart jest przystosowana do drukowania nie tylko dokumentów ale przede wszystkim zdjęć i kolorowych grafik. Prędkość wydruku na poziomie maksymalnym wynosi do 30 stron na minutę(czerń, tryb draft).Dzięki specjalnym rozwiązaniom technicznym, drukowanie zdjęć może być prowadzone bez użycia komputera. W modelu postawiono na intuicyjność obsługi, użytkownik steruje funkcjami drukarki z wygodnego, kolorowego wyświetlacza LCD wyposażonego w ramkę dotykową Touch Smart. Wyświetlacz umożliwia podgląd drukowanych grafik, oraz kontrolę przebiegu procesów. Photosmart ułatwia drukowanie stron internetowych poprzez zaawansowaną edycję umożliwiającą przygotowanie dokumentów do druku. Urządzenie korzysta z wkładów o symbolach: HP 364 (standardowe, 4 elementowe tusze) i HP 364XL (zwiększona wydajność).

Drukarka HP Photosmart Plus (CD035B)
223_ico

Model atramentowego urządzenia wielofunkcyjnego umożliwiający drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie. W urządzeniu postawiono przede wszystkim na możliwości wykorzystania pod względem drukowania zdjęć. Automatyczny podajnik na 20 arkuszy papieru fotograficznego oraz funkcja HP Photo Print Gadget umożliwiają pełną obsługę kolorowych grafik. Port USB z funkcją PictBridge umożliwia drukowanie zdjęć bezpośrednio z aparatów cyfrowych, etc. Warto wspomnieć o możliwościach drukowania bezpośrednio z iPodów Touch i iPhone (Funkcja HP iPrint Photo). Photosmart Plus może działać w sieci bezprzewodowej, co zdecydowanie ułatwia kontakt i udostępnianie urządzenia szerszej grupie użytkowników. Prędkość na jaką możemy liczyć wynosi maksymalnie do 30 stron na minutę (dla koloru czarnego) oraz 28 stron dla wydruków kolorowych. Sterowanie jest maksymalnie uproszczone – cały ekran LCD obsługiwany jest dotykowo. Studyjną jakość wydruków zapewniają specjalne atramenty o symbolach: HP 364 i HP 364XL (zestawy są 4 elementowe)

Drukarka HP Photosmart Premium (CD055B)
224_ico

Wielofunkcyjne urządzenie atramentowe, umożliwiające drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie dokumentów do formatu A4 włącznie. Seria Photosmart jest przystosowana przede wszystkim do obsługi dokumentów kolorowych, w szczególności zdjęć i innych skomplikowanych grafik. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze, która to jest możliwa praktycznie bez użycia komputera dzięki dużemu ekranowi dotykowemu HP TouchSmart. Użytkownik ma możliwość przygotowania, wstępnego edytowania dokumentów bezpośrednio z poziomu drukarki. Urządzenie może działać w sieciach przewodowych i bezprzewodowych, możliwe jest także połączenie poprzez standard Bluetooth. Warto wspomnieć także o funkcji automatycznego druku dwustronnego czy automatycznym podajniku na papier fotograficzny. Uniwersalność modelu jest na tyle duża, że zadowolony będzie każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik. Premium korzysta z zestawu wkładów o oznaczeniach HP 364 Photosmart i HP 364XL. Kolory są podzielone,  jeden zestaw jest czteroelementowy.

HP Deskjet D5560 (CB774B)
171_ico

Prosta drukarka atramentowa przeznaczona do drukowania dokumentów oraz kolorowych grafik. Urządzenie może działać w sieci bezprzewodowej, co dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność. Małe rozmiary sprawiają, że jest to dobra propozycja dla małych przestrzeni. D5500  wyposażono w ciekawą opcję występującą pod nazwą HP Smart Web Printing, pozwalającą na szybkie i sprawne drukowanie bezpośrednio ze stron internetowych. Użytkownik dzięki temu narzędziu ma możliwość łączenia kilku stron w jeden arkusz, co pozwala na oszczędzanie papieru oraz miejsca, jakie drukowane dokumenty będą zajmować. W drukarce postawiono na prostotę obsługi. Ograniczono do minimum procesy instalacyjne, zaś sam proces sterowania drukowaniem jest prowadzony za pomocą jedynie 4 przycisków (zasilanie, wznowienie, anulowanie, łączność bezprzewodowa). W D5500 zainstalowane są tusze o symbolach: HP 300 i HP 300XL (zwiększona pojemność). W obu przypadkach obowiązuje dwuelementowa rozdzielność kolorystyczna, tzn. osobny wkład na kolor czarny i osobny wkład kolorowy (3 kolory w 1). Na rynku także dostępne są tusze - zamienniki do ww. drukarki - np. HP 300XL czarny zamiennik o pojemności 18 ml renomowanej marki ASARTO.

HP LaserJet 3020

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet 3020 to połączenie laserowej drukarki oraz skanera stolikowego, oferujące możliwość druku, skanowania w kolorze i kopiowania. HP 3020 charakteryzuje się oszczędzającą miejsce, zwartą konstrukcją i wyjątkowo atrakcyjną ceną. HP LaserJet 3020 zapewnia możliwość drukowanie i kopiowanie dokumentów z prędkością do 14 str./min. Wykorzystując urządzenia HP laserJet 3020 uzyskamy ostry, wyraźny druk laserowy o efektywnej jakości 1200 dpi (600 x 600 dpi z technologią podwyższania rozdzielczości HP REt i FastRes 1200). Urządzenie to wykorzystuje toner HP Q2612A (posiadający na opakowaniu oznaczenie HP 12A), który pozwala na wydruk ok. 2.000 stron A4. Urzytkująć ww. toner możemy liczyć na wysoką jakość wydruków, która powinna zadowolić zaróno użytkowników domowych jak i biurowych. Urządzenie posida 32 MB RAM pamięci umożliwiajacej dośc sprawne przetwarzanie skomplikowanych wydruków.

Urządzenie HP Photosmart Bezprzewodowe (CN245B)
227_ico

Jedno z nowszych urządzeń wielofunkcyjnych atramentowych, będących rozszerzeniem popularnej serii Photosmart przeznaczonej na użytek domowy. W modelu CN245B unowocześniono sposoby łączności – oprócz standardowego połączenia USB urządzenie pracuje również bezprzewodowo. Nowością jest innowacyjny system ePrint, pozwalający na drukowanie praktycznie z każdego miejsca posiadającego komputer z dostępem do Internetu. Plusy wynikające z zastosowania takich rozwiązań są oczywiste. Podobnie jak i większość modeli HP tak i ten posiada prostą i wygodną obsługę. Użytkownik steruje całym procesem drukowania bezpośrednio z poziomu drukarki, dzięki łatwemu w obsłudze wyświetlaczowi LCD z kolorową ramką dotykową TouchScreen. Urządzenie Photosmart to także wysoka jakość wydruków, za którą odpowiedzialny jest specjalnie dobrany zestaw 4 atramentów( jeden czarny plus 3 kolorowe). CN245B jest kompatybilny z popularnym zestawem HP 364, który może być zamiennie stosowany z niestandardowym HP 364XL (zwiększona pojemność).

Urządzenie HP Photosmart Bezprzewodowe (Q8444B)
226_ico

Rozszerzenie dla popularnego modelu urządzenia wielofunkcyjnego HP Photosmart o możliwość drukowania bezprzewodowego. Obsługa bez użycia kabla zdecydowanie polepsza komfort użytkowania urządzenia. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim do użytku domowego, ale dzięki swoim możliwościom może się stać świetnym uzupełnieniem dla sprzętu biurowego. W modelu postawiono na prostotę i funkcjonalność obsługi – dzięki specjalnym narzędziom użytkownik ma możliwość łatwiejszego dostosowania dokumentów do drukowania, ze specjalnym uwzględnieniem stron internetowych. Swobodę i komfort obsługi zapewnia wyświetlacz LCD z ramką dotykową TouchScreen. Urządzenia Photosmart zostały zaprojektowane specjalnie pod edycję dokumentów z naciskiem na wydruki kolorowe i fotograficzne. Wysoką jakość wydruków zapewniają zestawy atramentów z oznaczeniem produktowym HP 364 i HP 364XL (zwiększona wydajność). Zestawy atramentowe mają 4 elementy( czerń, żółć, purpura oraz błękit).

Urządzenie HP Photosmart C4680 (Q8418B)
229_ico

Tanie, ekonomiczne urządzenie wielofunkcyjne reprezentujące serię Photosmart. Wielofunkcyjność oznacza obsługę standardów kolorowego drukowania atramentowego, kopiowania oraz skanowania. Urządzenie jest idealnym sprzętem drukującym dla każdego środowiska domowego, bez ryzyka nadwyrężenia domowego budżetu. Niska cena nie oznacza gorszej wygody użytkowania – dotykowa ramka TouchScreen zapewnia komfort codziennej pracy łącząc prostotę z intuicyjną obsługą. Prędkość drukowania oscyluje wokół średniej, znanej z innych modeli drukarek wielofunkcyjnych i wynosi 29 stron na minutę dla czerni(tryb draft, wartość maksymalna). C4680 daje użytkownikom wysoką jakość wydruków, dzięki specjalnie zaprojektowanemu zestawowi wkładów 2 elementowych – podział na wkład czarny i na wkład trójkolorowy. Oznaczenie symboliczne HP 300 dla wkładów o zwykłej wydajności oraz HP 300XL dla atramentów o wydajności ok. 2,5 razy większej.

«PoczątekPoprzednia123NastępnaKoniec»
copyrights 2014 © www.NowinyTechniczne.pl
Wszystkie nazwy firm i znaki firmowe są nazwami i znakami zastrzeżonymi i są ich własnością Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów, które jednak nie mogą być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.