BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
HP LaserJet 3020

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet 3020 to połączenie laserowej drukarki oraz skanera stolikowego, oferujące możliwość druku, skanowania w kolorze i kopiowania. HP 3020 charakteryzuje się oszczędzającą miejsce, zwartą konstrukcją i wyjątkowo atrakcyjną ceną. HP LaserJet 3020 zapewnia możliwość drukowanie i kopiowanie dokumentów z prędkością do 14 str./min. Wykorzystując urządzenia HP laserJet 3020 uzyskamy ostry, wyraźny druk laserowy o efektywnej jakości 1200 dpi (600 x 600 dpi z technologią podwyższania rozdzielczości HP REt i FastRes 1200). Urządzenie to wykorzystuje toner HP Q2612A (posiadający na opakowaniu oznaczenie HP 12A), który pozwala na wydruk ok. 2.000 stron A4. Urzytkująć ww. toner możemy liczyć na wysoką jakość wydruków, która powinna zadowolić zaróno użytkowników domowych jak i biurowych. Urządzenie posida 32 MB RAM pamięci umożliwiajacej dośc sprawne przetwarzanie skomplikowanych wydruków.

Urządzenie Wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M1132
237_ico

Proste, jednocześnie niezwykle uniwersalne laserowe urządzenie wielofunkcyjne z funkcjami umożliwiającymi oszczędzanie energii a tym samym ograniczenie kosztów eksploatacji całego urządzenia. Wysoka jakość wydruków i niska cena sprawia, że model ten jest ciekawą alternatywą dla porównywalnych cenowo modeli drukarek atramentowych. Drukarka o wysokiej pojemności, podajnik mieści nawet 150 arkuszy. Dzięki specjalnej technologii Instant-on osiągnięto czas wydruku pierwszej strony już po niespełna 9 sekundach od wysłania polecenia drukowania. M1132 posiada ciekawą funkcję automatycznego, szybkiego wygaszania drukarki w tzw. tryb Auto-off i powrót do Auto-on. Urządzenie podświetlane jest przy użyciu diod LED, dzięki czemu jeszcze bardziej spada koszt zużycia energii. Przy wszystkich swoich zaletach oszczędzających energię, urządzenie pozostaje szybkie – drukowanie i kopiowanie z prędkością do 18 stron na minutę. Wysoką jakość wydruków zapewnia czarny toner HP o oznaczeniu produktowym HP CE285A - HP 85A starczający w praktyce na zadrukowanie 1600 stron A4 (liczonych na podstawie 5% pokrycia powierzchni).

Urządzenie Wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M1210nf (CE841A)
238_ico

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1, umożliwiające drukowanie w czerni, skanowanie, kopiowanie oraz faksowanie dokumentów. Urządzenie działa w przewodowym systemie sieciowym, co wydaje się idealnym rozwiązaniem dla wszystkich profesjonalnych biur. Urządzenie jest niezwykle szybkie, drukuje pierwszą stronę już po upływie 8, 5 sekundy. Prędkość drukowania kształtuje się na poziomie 18 stron na minutę. Prostotę obsługi zapewnia wygodny, intuicyjnie zaprojektowany panel sterowania. M1210 nastawione jest na oszczędzanie energii – posiada certyfikat Energy Star, oraz wbudowane funkcje oszczędzające energię takie jak np. automatyczne wyłączanie/ włączanie (auto-on, auto-off), Funkcje przyspieszające Instant-on, Instant-copy, itp. Wysoka jakość wydruków jest zasługą tonera który daje druk wysokiej i jednocześnie trwałej jakości odpornego na działanie czynników zewnętrznych. Oznaczenie symboliczne: HP CE285A (HP 85A), toner wystarczy na zadrukowanie ok. 1600 stron formatu A4

copyrights 2014 © www.NowinyTechniczne.pl
Wszystkie nazwy firm i znaki firmowe są nazwami i znakami zastrzeżonymi i są ich własnością Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów, które jednak nie mogą być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.