BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
  • Nadrzędna kategoria: News

Profesjonalne alternatywne tonery Katun, teraz także w Polsce

Firma Katun dostarcza przede wszystkim kompatybilne zamienniki do kopiarek oraz drukarek laserowych. Tonery Katun są znane na całym świecie ze swojej niezawodności, a przede wszystkie z wysokiej jakości zdobytej dzięki wypracowanemu doświadczeniu i obecności firmy Katun od ponad trzech dekad na rynkach światowych.

Misja firmy

Misją mającej siedzibę w Stanach Zjednoczonych w Minneapolis firmy Katun, jest pragnienie by stać się najlepszym i najbardziej zaufanym źródłem na świecie, nie tylko alternatywnych tonerów dla specjalistycznych urządzeń biurowych, ale także akcesoriów oraz przyborów ułatwiających, przyśpieszających i usprawniających pracę biurową. Celem firmy jest ponadto zapewnienie swoim klientom optymalnego połączenia wysokiej jakości produktów, ograniczenia nakładów finansowych ponoszonych na materiały, innowacyjnych technologii oraz wsparcia na każdym etapie.

 Produkty

Firma Katun oferuje tysiące materiałów eksploatacyjnych do kopiarek, drukarek, faksów, urządzeń wielofunkcyjnych, powielaczy cyfrowych i innych profesjonalnych sprzętów. Katun to przede wszystkim alternatywne tonery o wysokiej wydajności, jakości oryginalnych produktów
i doskonałym odwzorowaniu kolorów. Tonery Katun są cenione przez użytkowników na całym świecie. Marka Katun to także liczne akcesoria i części zamienne do sprzętów biurowych, a także profesjonalne zaplecze techniczne (smary, zestawy narzędzi, odkurzacze i wiele innych), dla zapewnienia kompleksowej obsługi urządzeń. Co więcej firma Katun nieustannie poszerza linie produktów, aby wyjść na przeciw wszystkim potrzebom klientów.

 Technologia

Katun to nie tylko producent materiałów eksploatacyjnych kompatybilnych z urządzeniami licznych dostawców sprzętu biurowego. Firma posiada zaplecze badawcze: laboratoria pracujące nad wdrożeniem nowych specyfikacji produktów, a także nad zwiększaniem wydajności już istniejących. Dzięki takiemu podejściu, firma Katun ma możliwość stosowania nowych rozwiązań i powiększania jakości oferowanych zamienników bez naruszania praw patentowych innych producentów. Kontrola i poprawa właściwości produktów odbywa się także na każdym etapie ich produkcji. Wyszkoleni specjaliści i wysokiej klasy przyrządy oraz maszyny techniczne wykorzystywane są do analizy krytycznych właściwości materiałów. Dzięki temu alternatywne tonery firmy Katun bez problemu konkurują z oryginalnymi produktami.

 Wsparcie

Wychodząc na przeciw profesjonalnym klientom oraz rozumiejąc wysokie tempo jakie muszą osiągać firmy aby być konkurencyjnymi, Katun proponuje szeroko rozwinięty dział wsparcia technicznego. Obsługa klienta to zespół przede wszystkim kompetentnych i gotowy do udzielania niezbędnej pomocy osób. Dział ten gotowy jest do obsługi klientów, którzy wiedzą dokładnie, jakie produkty potrzebują i chcą je zamówić, ale także służą pomocą osobom, które nie są zorientowane dokładnie w specyfikacji potrzebnych akcesoriów. W takim przypadku doradcy służą fachową poradą i pomocą w wyborze odpowiednich zamienników kompatybilnych z posiadanym sprzętem biurowym.

Katun zapewnia także szybkie i wygodne zamawianie oraz niezawodną dostawę produktów
w możliwie krótkim czasie. Klienci mogą składać zamówienia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem katalogu online znajdującego się na stronie internetowej firmy Katun, ale także telefonicznie lub za pośrednictwem faksu lub poczty e-mail. Zamówienie takie od razu trafia do jednego z wielu centrów serwisowych zlokalizowanych na całym świecie, następnie jest przetwarzane i podlega szybkiej realizacji.

Od 35 lat firma Katun nieustannie rozszerza swoją ofertę produktową, a dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu dostarcza swoje produkty do 138 krajów. Także Polsce dostępne są alternatywne tonery i inne akcesoria tej firmy dedykowane drukarkom laserowym i kopiarkom. Warto sięgnąć po nie by samodzielnie przekonać się o ich jakości i wyrobić sobie o nich opinię. Oczywiście pozytywną

Komentarze  

0 #1 Tomek 2015-05-27 15:27
Zamiennik Katuna są na prawdę godne polecenia. Może nie są najtańsze ale jakość gwarantowana.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież