BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
Urządzenie Wielofunkcyjne Xerox Phaser 3100MFP
177_ico

Phaser 3100MFP to urządzenie wielofunkcyjne firmy Xerox dostępne w dwóch konfiguracjach. 3100MFPV_S i 3100MFPV_X. Model S  umożliwia drukowanie, kopiowanie, skanowanie w kolorze, model X do tych funkcjonalności dodaje jeszcze faksowanie. Zaletą produktu są dwie tace: taca główna na 250 arkuszy papieru oraz taca boczna na 1 arkusz. Skaner umożliwia skanowanie dokumentów na pulpit komputera, do pamięci USB (innowacja) oraz aplikacji TWAIN/WIA. Producent standardowo dołącza oprogramowanie do zarządzania procesem skanowania. Ciekawą i pożyteczną funkcją jest funkcja skanowania dokumentu tożsamości. Przydaje się w miejscach, gdzie skanuje się dużo dwustronnych dokumentów – prawo jazdy czy dowód osobisty.

Urządzenie jest też niezawodne i wydajne. Jego obciążalność miesięczna sięga 10000 stron. Drukarka potrafi pracować z prędkością 20 stron na minutę.

Do urządzenia dostępne są dodatkowo opcje możliwości pracy w sieci bezprzewodowej oraz funkcja VOIP – da się podłączyć bezprzewodowy telefon internetowy.

Urządzenie Wielofunkcyjne Xerox Phaser 3300MFP
179_ico

Phaser 3300MFP – urządzenie wielofunkcyjne firmy Xerox umożliwia w konfiguracji standardowej  kopiowanie, wysyłanie e-maili, faksowanie i skanowanie sieciowe  i druk. Wszystko w pełnym kolorze.

Wbudowana drukarka pracuje z prędkością aż do 28 stron na minutę.  W bardzo wysokiej rozdzielczości interpolowanej 1200x1200 dpi. Standardowa pojemność podajnika z papierem wynosi 300 arkuszy, można go jednak rozbudować do 550 arkuszy. To powoduje wydłużenie drukowania bez konieczności interwencji użytkownika. Producent udostępnia także wszechstronne oprogramowanie do skanowania i zarządzania skanowaniem oraz odczytywania znaków optycznych, co pozwala skanować dokumenty bezpośrednio do plików tekstowych. Urządzenie cechuje się także wysoką wydajnością miesięczną sięgającą nawet do 25 000 stron. Współpracuje z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku systemami operacyjnymi, a więc z Windows, MacOS a nawet Linuxem.

Phaser 3300MFP udostępnia skanowanie i kopiowanie bezpośrednio do pamięci USB, co wyróżnia go wśród tej klasy urządzeń.

Urządzenie Wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 3210 I 3220
180_ico

WorkCentre 3210 i 3220 to nowe urządzenia wielofunkcyjne firmy Xerox. WorkCentre 3210 zapewnia możliwość kopiowania, drukowania, skanowania w kolorze oraz faksowanie podczas gdy WorkCentre 3220 dodaje do tych funkcji wysyłanie poczty elektronicznej bezpośrednio z urządzenia. Wbudowana drukarka rozpoczyna pracę już po 8.5 sekundy, by drukować z prędkością nawet 28 stron na minutę. Obsługuje tryby PCL 5 i 6, co zwiększa bezpieczeństwo w standardowo dostępnej sieci oraz poprawia jakość druku grafiki. WorkCentre 3220 jest ponadto kompatybilna z językiem Adobe PostScript 3. Urządzenie cechuje się też dużą wydajnością, nawet do 50 000 stron na miesiąc.

Wbudowany skaner pozwala skanować do aplikacji, foldery sieciowe komputerów PC, pamięci flash USB z rozdzielczością interpolowaną 4800x4800 dpi. Do kontroli procesu można użyć oprogramowania Scan to PC Desktop dołączanego przez producenta nieodpłatnie. Faksowanie odbywa się z prędkością 33 kb/s i obsługuje kompresję JBIG co zdecydowanie przyspiesza transfer dokumentów

Urządzenie Wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 4118
176_ico

WorkCentre 4118 to funkcjonalne urządzenie wielofunkcyjne firmy Xerox. Jest dostępne w dwóch konfiguracja. Pierwsza umożliwia kopiowanie i drukowanie , druga oznaczona symbolem 4118VX udostępnia funkcje kopiowania, drukowania, skanowania i faksu. Obie mają w standardzie drukowanie obustronne. Drukuje z prędkością do 17 stron na minutę. Opcjonalnie urządzenie może służyć jako drukarka sieciowa. Podajnik papieru ma w standardzie pojemność 650 arkuszy, z możliwością rozbudowania go do 1200. Drukuje z bardzo wysoką rozdzielczością 1200x1200 dpi. To wszystko oznacza, że w pełni nadaje się do najbardziej profesjonalnych zastosowań w firmie. Innowacją zastosowaną w  WorkCentre 4118 jest obecność interfejsu urządzenia zewnętrznego, np. mechanizmu monetowego, lub czytnika kart.

Zastosowanie kompresji JBIG dla faksu umożliwia kompresję na poziomie od 20 do 80%, co znacznie przyspiesza transmisję danych. Faksy można wysyłać również w kolorze. W standardzie producent dołącza także oprogramowanie do optycznego rozpoznawania znaków, co umożliwia konwertowanie skanów na dokumenty tekstowe.

Urządzenie Wielofunkcyjne Xerox WorkCentre M20/M20i
178_ico

WorkCentre M20/M20i to  łatwe w użyciu i uniwersalne w zastosowaniach urządzenie wielofunkcyjne firmy Xerox. Jest dostępne w dwóch konfiguracjach. Pierwsza umożliwia kopiowanie, drukowanie i skanowanie, druga do daje do tych opcji pracę w sieci oraz wysyłanie e-maili. Drukarka potrafi paracować w trybie PCL 5 i 6, co zwiększa bezpieczeństwo wydruków w sieci i polepsza jakość drukowania grafiki. Drukuje z prędkością 21 stron na minutę, przy czym wydruk pierwszej strony następuje w czasie poniżej 9u sekund. Urządzenie dostarcza w standardzie możliwość kopiowania i drukowania dwustronnego. Maksymalna pojemność podajnika papieru wynosi 1200 arkuszy, pozwalając na długie drukowanie bez konieczności ingerencji użytkownika.

WorkCentre M20/M20i  umożliwia skanowanie do wiadomości e-mail przy użyciu książki adresowej dostępnej lokalnie lub w sieci poprzez protokół LDAP.

Wbudowany faks transmituje dane z prędkością 3 sekundy na stronę.

Urządzenie jest też bardzo wydajne jego dopuszczalne obciążenie miesięczne wynosi 20 000 stron.

copyrights 2014 © www.NowinyTechniczne.pl
Wszystkie nazwy firm i znaki firmowe są nazwami i znakami zastrzeżonymi i są ich własnością Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów, które jednak nie mogą być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.