BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
  • Nadrzędna kategoria: News
  • Odsłony: 2678

Zadowolony klient przede wszystkim

Niestety, bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z faktu, ile kosztuje tusz do drukarki, którą właśnie kupiliśmy. Zwracamy uwagę wyłącznie na parametry i cenę samego urządzenia, o cenach tonerów zaś już zapominamy. A później stajemy przed faktem dokonanym. Na szczęście teraz już nie musimy płacić kroci za kartridże. Na rynku znajdziemy bowiem zamienniki ActiveJet, których jakość jest nie gorsza od oryginałów, ale cena – dużo niższa.

 Dlaczego akurat ActiveJet?

Odpowiedź jest prosta: ponieważ są najlepsze. A skąd o tym wiemy? Chociażby dlatego, że wszystkie tusze i tonery tej marki posiadają 60 – miesięczną gwarancję. Gdyby producent nie był pewien swoich produktów, nie ryzykowałby tak długiego okresu gwarancyjnego. Skoro jednak jest pewny, my również możemy polegać na trwałości i niezawodności atramentów ActiveJet. Ponadto, wszystkie tusze do drukarek atramentowych oraz tonery laserowe, a także zestawy do napełniania i kasety barwiące powstały w wyniku unikalnej technologii i zostały dokładnie przetestowane na wszystkich etapach produkcji.

Nagroda goni nagrodę – to cecha produktów ActiveJet

Już od momentu wejścia na rynek alternatywnych materiałów eksploatacyjnych ActiveJet, marka została zauważona i doceniona. Jej renomę potwierdzają liczne certyfikaty, jak choćby ISO 9001:2008 i ISO 14001:2004, wydane przez BSI Group Polska, a także certyfikat zgodności M+T wydany przez TÜV Rheinland Polska. Ponadto tusze ActiveJet, począwszy od 2009 roku aż do do chwili obecnej, co roku zwyciężają w największym w Polsce programie konsumenckim i otrzymują tytuł Złotego Lauru Klienta. Produkty, już od 2011 roku cieszą się także opinią „Top Marka” oraz „Jakość Roku” - przyznawaną przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Atramenty ActiveJet w latach 2012 i 2013 zajęły także pierwsze miejsce w teście alternatywnych tuszów, (nagrodę przyznaje miesięcznik PC World). Uhonorowano je również tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości 2012 w kategorii „materiały eksploatacyjne do drukarek” oraz nagrodą „Złoty AS IT” za konsekwentne budowanie świadomości marki.

 Obecność na rynku

Znakomitej jakości alternatywne materiały eksploatacyjne ActiveJet mają obecnie ponad 20% udziału na rynku zamienników w Polsce, co czyni je niezaprzeczalnym liderem. Powstają dzięki grupie kapitałowej ACTION, istniejącej od przeszło 20 lat i cieszącej się niesłabnącą renomą producenta sprzętu komputerowego w Polsce oraz dystrybutora produktów największych dostawców na świecie (dla korporacji i klientów detalicznych). ACTION, pod własnymi markami, produkuje jednak nie tylko atramenty, ale i komputery stacjonarne, monitory, serwery, a nawet produkty oświetleniowe i zasilające. Grupa zatrudnia ponad 800 osób i posiada jedno z najnowocześniejszych centrów logistycznych w Europie.

 Bogaty wybór ekologicznych atramentów

 ACTION stawia na ekologię. Część tonerów opiera się na technologii recyklingu. Jak to się robi? Zużyte kasety są demontowane, a powstałe w ten sposób części poddaje się szczegółowym badaniom technicznym. Po pozytywnym wyniku kontroli, elementy transportuje się na linię produkcyjną, gdzie są następnie łączone w pełnowartościowe kasety z tonerem. Wśród alternatywnych atramentów znajdziemy wszystkie modele, których potrzebujemy. Nie musimy się również martwić o to, czy dany atrament ActiveJet będzie pasował do naszej drukarki. Wszystkie zamienniki posiadają bowiem czytelną i dokładną informację, jaki model zastępują. Już po jednokrotnym użyciu produktu zauważymy, że jego jakość jest nie gorsza od oryginalnych kaset, a ilość stron wydruków jest zgodna z ilością wymienioną w ofercie. Jeżeli więc chcemy znacząco zmniejszyć koszty eksploatacji takich urządzeń biurowych jak kserokopiarki, drukarki, faksy i urządzenia wielofunkcyjne, powinniśmy wybrać zamienniki ActiveJet. W ofercie, oprócz tuszów, tonerów i kartridżów, znajdziemy także uniwersalne systemy uzupełnień, czyli ni mniej ni więcej, jak tylko zestawy pozwalające na samodzielne uzupełnienie brakującego atramentu. Również te produkty są tanie, ale najwyższej jakości, a ponadto dostępne w różnych wariantach: pojedyncze, potrójne oraz uniwersalne, zawierające cleaning solvent.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież