BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-
  • Nadrzędna kategoria: News

TUSZE i TONERY ASARTO

Z końcem ubiegłego roku na rynku pojawiła się nowa marka zamienników tonerów i tuszy do drukarek - ASARTO. Zgodnie z zapowiedziami i pierwszymi doświadczeniami ASARTO to tonery i tusze do drukarek z aspiracjami. Tonery i tusze ASARTO są objęte dożywotnia gwarancją Producenta (do wyczerpania wkładu drukującego lub tuszu). To co odróżnia ją od innych marek - ASARTO komunikuje wprost iż, gwarancją objęte są także drukarki na czas stosowania w nich produktów ASARTO.

 

 -W przypadku ich uszkodzenia w wyniku stosowania materiałów eksploatacyjnych ASARTO - właściciel marki zapewnia ich naprawę lub wymianę. Produkty tej marki jako jedne z nielicznych uzyskały certyfikat zgodności T nadany przez renomowaną firmę ceryfikującą TÜV Rheinland. Uzyskanie tego certyfikatu wiąże się ze spełnieniem rygorystycznych norm jakościowych i wydajnościowych oferowanych produktów.

Tusze i tonery ASARTO to produkty dla wymagających użytkowników - zapewniające niezawodność i wydajność nie niższą niż produktów oferowanych przez Producentów sprzętu - zwanych produktami oryginalnymi.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież