BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-

Drukarka HP LaserJet Pro M201n

HP_M201
Kolor: Czarno-biała
Rodzaj urządzenia: Drukarka
Producent: HP

Laserowa drukarka monochromatyczna HP LaserJet Pro M201n to urządzenie, które warto mieć nie tylko w domu ale także w biurze.

To, na co warto zwrócić uwagę w przypadku drukarki HP LaserJet Pro M201n, to przede wszystkim możliwość drukowania na różnego rodzaju nośnikach. Nie jest istotne, czy to standardowy papier, folia, koperta czy etykieta - wysoka jakość wydruku będzie zawsze będzie doskonale widoczna.

Wygoda drukowania w przypadku tego urządzenia to przede wszystkim funkcja HP ePrint, dzięki której bez problemu można wydrukować dokument przechowywany w chmurze. Możliwe jest również drukowanie przy pomocy sieci Ethernet, co jest bardzo przydatne w biurach. Komfort użytkowania drukarki HP LaserJet Pro M201n poprawia dodatkowo panel LCD, pozwalający na łatwe uzyskanie wydruków z pamięci przenośnych.


W standardowym zestawie wraz z urządzeniem znajduje się toner do drukarki HP 83A - o kodzie OEM producenta CF283A-  pozwalający na wykonanie 1500 dokumentów. Dostępny jest również bardziej wydajny toner do drukarki HP LaserJet Pro - HP 83X, który umożliwia wydrukowanie nawet 2200 arkuszy. Oprócz tonerów oferowanych przez producenta drukarki, na rynku są także dobrej jakości zamienniki. Mając toner o standardowej wydajności CF283A zamiennik można znacząc zaoszczędzić na kosztach wydruku. Znacząco przez duże "Z" :-)

Dane techniczne drukarki:
Szybkość drukowania: 25 stron na minutę
Rozdzielczość wydruku: 1200x1200

Wymiary:
Wysokość: 251,4 mm
Szerokość: 379 mm
Głębokość: 364,9 mm
Waga: 5,9 kg

Located in: Czarno-Białe