BLOG O TONERACH, TUSZACH, DRUKARKACH - NOWINYTCHNICZN.PL

NOWOŚCI I WYDARZENIA ZE ŚWIATA DRUKU 

A+ A A-

Drukarka HP LaserJet Pro P1102

HP_P1102
Kolor: Czarno-biała
Rodzaj urządzenia: Drukarka

Nie zawsze można trafić na urządzenie, które łączy prostą obsługę z wysoką jakością. Laserowa drukarka HP LaserJet Pro P1102 to najlepsze rozwiązanie zarówno do domu jak i małej firmy. Komfortowe drukowanie większej ilości dokumentów zapewnia podajnik na 150 arkuszy. Każda osoba, dla której istotne są zarówno środowisko jak i pieniądze doceni również możliwość ręcznego dwustronnego wydruku. 

Warto również zwrócić uwagę na energooszczędność tej drukarki - to istotne nie tyko w przypadku potrzeby uzyskania dużej liczby wydruków.

W zestawie razem z urządzeniem można znaleźć oryginalny toner startowy do drukarki pozwalający na wydruk 700 arkuszy. Standardowe wymiary urządzenia to gwarancja, iż tę drukarkę można umieścić wygodnie w każdym pomieszczeniu. W razie potrzeby możliwy jest zakup akcesoriów pozwalających na drukowanie bezprzewodowe. To znacznie zwiększa wygodę i funkcjonalność.

W drukarce stosowany jest toner oznaczony jako HP 85A / CE285A. Oryginalny toner firmy HP posiada wydajność 1.600 stron (A4 przy 5% pokrycia strony). Dostępne są także tonery alternatywne, które oprócz kilka razy niższej ceny, oferują także wydajności 2.000 stron, tonery o zwiększonych wydajnościach oznaczone jako XL nawet do 3.100 stron. Należy przyznać, iż toner CE285A zamiennik to dobra alternatywa na tanie drukowanie.

Dane techniczne drukarki:

Szybkość drukowania: 18 stron na minutę
Rozdzielczość: 600x600 dpi
Wymiary:
Wysokość: 228 mm
Szerokość: 349 mm
Głębokość: 410 mm
Waga: 5,3 kg

Located in: Czarno-Białe